Компанія «Nutstar» - один із найсучасніших і високотехнологічних виробників горіхів та сухофруктів.

Стати фаворитом сучасного споживчого ринку компанії «Nutstar» допомагають:

- наявність власних виробничих ліній,

- оптимізована система постачання сировини та витратних матеріалів найвищої якості,

- великі та гарно обладнані складські приміщення, як для готової продукції, так і для сировини,

- наявність великого автопарку.

15 main

Основи високих якісних показників

Високу якість продукції від компанії Nutstar забезпечують:

- якість сировини,

- використання найсучаснішого обладнання та технології виробництва,

- досконалий багаторівневий контроль вхідної сировини та продукції, що сходить з конвеєра і підтримується кваліфікованою роботою досвідчених професіоналів виробничих лабораторій.

Гарантію високої якості підсилює наявність міжнародного сертифіката Food Safety Systems Certification 22000.

article1

Ефективне виробництво волоського горіха

Асортиментний список компанії «Nutstar» регулярно оновлюється. За зміну випускаємо близько 20 найменувань. Ми постійно нарощуємо виробничі потужності шляхом зростання продуктивності праці. У 2015 році запущено проект «Бережливе виробництво», основна мета якого – максимально коректне та вигідне поєднання управління й виробництва у сфері зменшення будь-яких видів втрат. Це вимагає залучення кожного співробітника, максимальної спрямованості на потреби, а також побажання постійних та потенційних споживачів.

company

Інноваційність виробничих потужностей

Виробничий процес компанії «Nutstar» залучає лише інноваційне обладнання та технології, що стало основою такої високої популярності серед споживачів. А це:

- високотехнологічні лінії фасування та переробки,

- повноцінне виробництво горіха та сухофруктів,

- унікальна ділянка ручного фасування та виконання дрібно-порційних замовлень.

Опис продукції компанії «Nutstar»

Горіхи здавна вважають найбагатшим джерелом вітамінів, що легко засвоюються, і деяких найважливіших для людини мінералів і комплексних сполук. А горіхи від компанії «Nutstar» – це ще й найвища якість будь-якої пору року.

Все найкорисніше та найякісніше

У компанії «Nutstar» нині асортиментний список нараховує кілька десятків позицій, але особливо хотілося б відзначити такі лінійки:

- Екопродукція – визнаний лідер асортименту серед споживачів усього світу. Тут ви зможете знайти найширший спектр вибору екзотичних горіхів та сухофруктів. Цей бренд має багаторічну історію популярності, яка з року в рік тільки розширюється;

- Преміум або преміальна лінійка горіхів та сухофруктів найвищого рівня якості обробки, представлена ​​найпопулярнішими сортами горіхів. Це лінійка для справжніх гурманів і кулінарів, які бажають балувати своїх клієнтів тільки найкращими стравами з незабутніми смаками та ароматами.

А ще широкий асортимент пакування, ступеня очищення та попередньої підготовки фаворита серед горіхів – грецького горіха. Адже його люблять вживати як окремо, так і у складі великого асортименту улюблених багатьма з нас страв. А також, це унікальні ласощі в чистому вигляді.