• Украина, Тарасовка, ул. Киевская 1
  • +38 (096) 188-38-25
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Slider

Виробництво

Сучасне обладнання

Ми використовуємо лише сучасне високотехнологічне обладнання, яке дозволяє якісно здійснювати розкол кругляка, отримуючи при цьому ядро ​​високої якості. Також ми виробляємо відбір, калібрування за розміром і сортування за кольором. Після цього продукція упаковується відповідно до побажань замовника.

Умови зберігання

Наявність якісного холодильного обладнання дозволяє компанії "Nutstar" здійснювати зберігання готової продукції, підтримуючи протягом усього періоду оптимальну температуру (до +10 ° С). Весь вироблений нами продукт має високу якість, відмінні смакові характеристики і безпечний для вживання, що підтверджують відповідні документи і сертифікати.

Упаковка

Наша компанія спеціалізується на переробці та реалізації ядра волоського горіха, розсортувати за розміром і кольором. Ми випускаємо понад 1000 тонн продукту щорічно. При цьому основними орієнтирами в роботі "Nutstar" є якість і широкий асортимент продукції.

Готовий продукт упаковується в відповідну тару. Стандартний варіант - це коробки, виконані з п'ятишарового картону, розраховані на 10 кг. Також, ми реалізуємо продукцію у вакуумній упаковці (5 кг) або картонних коробках (2,5 кг).

Персонал

Всі співробітники "Nutstar" володіють великим досвідом в сфері переробки волоського горіха і регулярно вдосконалюють свої знання та навички.