• Украина, Тарасовка, ул. Киевская 1
  • +38 (096) 188-38-25
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інвесторам

Вирощування, переробка та фасування волоського горіха - це поширений вид підприємництва, який ми вирішили перетворити в цілу горіхову імперію - "NutStar", яка вже отримала членство в Торгово-промисловій палаті України та активно розвивається в даному сегменті, як на території України так і за кордоном.

Фабрика "NutStar" - сертифікований виробник волоського горіха в Україні.

Українська горіхова Фабрика "NutStar" є виробництвом повного циклу, образно висловлюючись - «з саду на стіл», тому наші горіхи відрізняються високою якістю і чудовим смаком, і кінцеві продукти з них також заслужили схвалення покупців.

Наша мета - забезпечити всім зацікавленим особам оперативний доступ до публічної інформації про компанії.

Ми надаємо великого значення розвитку ефективного взаємодії з інвестиційним співтовариством. Ми активно використовуємо всі необхідні канали комунікації, основними з яких є публікації на корпоративному сайті і ділових ресурсах, прес-конференції та прес-релізи для українських і зарубіжних засобів масової інформації.

Ми переконані, що прозорість і відкритість компанії - найважливіші фактори успішного розвитку, запорука довіри не тільки клієнтів, але також інвесторів і акціонерів.

У цьому розділі міститься інформація:

про діяльність компанії;
річні звіти та презентаційні матеріали;
про цінні папери компанії.
а також інформація, обов'язкова для розкриття.
Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись із запитом по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.