• Украина, Тарасовка, ул. Киевская 1
  • +38 (096) 188-38-25
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ОПТОВІ ПОСТАВКИ
ГОРІХІВ ПО УКРАЇНІ
ЕКОНОМТЕ КУПУЮЧИ У НАС ДО 20% ВІД ВАРТОСТІ!
Slider

Новини

Продукція

Виробництво

Інвесторам

Фабрика "NutStar" - сертифікований виробник волоського горіха в Україні

Фабрика "NutStar" - сертифікований виробник волоського горіха в Україні

"Nutstar" - це динамічно розвивається, яка була заснована в Україні в 2015 році. Основна її спеціалізація - переробка та фасування очищеного волоського горіха, а також подальша його реалізація. Всім відомо, що волоський горіх має відмінні смакові якості і володіє багатьма корисними властивостями. Його не тільки повсюдно вживають в їжу, він є поширеним інгредієнтом багатьох кулінарних страв.

Наша компанія в основному працює на замовлення, відповідно до затвердженої заздалегідь специфікацією. Ми доставляємо свою продукцію в усі регіони України. При цьому покупець може вибрати найбільш зручний для себе спосіб транспортування.

За період своєї роботи компанія "Nutstar" знайшла славу надійного партнера. Ми здатні в найкоротші терміни вирішити будь-яке поставлене завдання. Ми індивідуально підходимо до роботи з кожним замовником, пропонуючи вигідні ціни і гнучкі умови співпраці.

Ми переконані, що прозорість і відкритість компанії - найважливіші фактори успішного розвитку, запорука довіри не тільки клієнтів, але також інвесторів і акціонерів